نتایج جستجو برای عبارت :

دردهایی که باید به آنها توجه داشت

کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
توجه به حق الناس یکی از ویژگی های زندگی مومنانه است، شهید لطفی به حق الناس توجه ویژه ای داشت که حتی ریز ترین موارد هم از چشمش دور نمی‌ماند، دوستش میگه؛
یکروز همدیگر را کنار نانوایی ملاقات کردیم من که جلو تر نان را گرفته بودم و میخواستم با عجله برم .
مهدی پس از سلام و احوال پرسی ؛ با دستش سنگ هایی که روی نان هایی که گرفته بودم جدا کرد و گفت بابت این سنگ ها جدا گانه پول داده اند و حق الناس است شما نباید آنها را به همراه نان ب
یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت، در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه آب را در خود نگه میداشت.

یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت،در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه
مشتریان همیشه به دنبال دریافت ارزش از شما هستند، به عبارت دیگر آنها از شما ارزش می‌خرند و نه محصول یا خدمت. اتفاقی که به مرور زمان شروع شده و این موضوع باعث افزایش فروش می شود.

اما نکته مهم‌تر این است که مشتریان در سال‌های اخیر و با توجه به تغییرات اقتصادی کشور، درآمد خود را با دقت بیشتری خرج می‌کنند. علاوه بر ارزش، مشتریان به دنبال خرید راه‌حل‌ها هستند. راه‌حل‌هایی که محصولات و خدمات ما برای رفع مشکلات آنها کاربرد دارند.
توجه به این دو
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
توجه به حق الناس یکی از ویژگی های زندگی مومنانه است، شهید لطفی به حق الناس توجه ویژه ای داشت که حتی ریز ترین موارد هم از چشمش دور نمی‌ماند، دوستش میگه؛
یکروز همدیگر را کنار نانوایی ملاقات کردیم من که جلو تر نان را گرفته بودم و میخواستم با عجله برم .
مهدی پس از سلام و احوال پرسی ؛ با دستش سنگ هایی که روی نان هایی که گرفته بودم جدا کرد و گفت بابت این سنگ ها جدا گانه پول داده اند و حق الناس است شما نباید آنها را به همراه نان ب
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
بارها وقتی دلم برای یکی از رفقایم تنگ می شد، اما نمی توانستم ببینمش چون یکی از ما کار داشت، یا وقتی دلم می خواست با او غذایی بخورم اما پول نداشتم یا شرایطش جور نبود، یا می خواستم با هم به حرم، جمکران یا مزار شهدای گمنام برویم اما فرصتش جور نمی شد، یا دوست داشتم با او به دعای کمیل میرزامحمدی بروم اما خسته بودم یا بهتر می دیدم که در کنار خانواده باشم، در این شرایط خودم را با یاد بهشت آرام می کردم؛ بهشتی که در آن هر که را بخواهم ببینم، می بینم. و دل
هزینه تحصیل پزشکی در آلمان چقدر است؟
تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان در تمامی ایالات (به جز ایالت ورتمبرگ) تقریبا رایگان بوده و تنها هزینه ی ترم را که شامل هزینه ی پذیرش و ثبت نام می باشد را بایستی پرداخت کرد که معمولا بیشتر از 250 یورو در هر ترم نمی‌باشد. البته باید توجه داشت ک این هزینه اندک تنها شامل دانشگاه‌ای دولتی آلمان بوده و دانشگاه‌های خصوصی هزینه های به مراتب بیشتری را دریافت کرده و شهریه تحصیلی ویژه ای را به دانشجو بار می‌کنند.
د
برای دختر لوییز انریکه ناراحت می شوم اما برای دختر بچه های یمنی بیشتر.
در آغوش خانواده اش بود،
در بیمارستان به او رسیدگی می شد،
دارو داشت،
پزشک داشت،
یک نفر و بود و کلی توجه،
از دنیا که رفت کلی پیام تسلیت برایش فرستادند،
مسابقات لیگ اسپانیا با یک دقیقه سکوت شروع شد
و ...
اما دختر بچه های یمنی کوچک تر بی اهمیت تر از آن اند که
کسی بخواهد برای آنها فریاد بزند. رسانه های چاق، روز به روز
آنها را لاغرتر می کنند و ریزتر می کنند و محوتر می کنند و ...

پنها
آمار حیاتی

گروه نژادی: اشپیتز ژاپنی (سگ های همراه)
ارتفاع: 25 تا 40 سانتی متر
وزن: 5 تا 9 کیلوگرم
طول زندگی: 10 تا 16 سال
شخصیت
سگ های اشپیتز ژاپنی به خاطر خلق و خوی فوق العاده خود مستعد دریافت جایزه هستند. آنها بسیار بازیگوش و خانواده دوست هستند. این سگ ها توجه شخصی را دوست داشته و در برابر نادیده گرفته شدن یا تنها ماندن در زمان طولانی عکس العمل خوبی نشان نمی دهند. نیاز های انرژی آنها در حد معمولی قرار دارد. یک پیاده روی خوب در روز می تواند برای یک اش
برای دختر لوییز انریکه ناراحت می شوم اما برای دختر بچه های یمنی بیشتر.
در آغوش خانواده اش بود،
در بیمارستان به او رسیدگی می شد،
دارو داشت،
پزشک داشت،
یک نفر و بود و کلی توجه،
از دنیا که رفت کلی پیام تسلیت برایش فرستادند،
مسابقات لیگ اسپانیا با یک دقیقه سکوت شروع شد
و ...

اما دختر بچه های یمنی کوچک تر و بی اهمیت تر از آن اند که
کسی بخواهد برای آنها فریاد بزند. رسانه های چاق، روز به روز
آنها را لاغرتر می کنند و ریزتر می کنند و محوتر می کنند و ...

پ
♦️ مردی از راه فروش روغن ثروتی کلان اندوخته بود و به خاطر حرصی که داشت همیشه به غلام خود می‌گفت در وقت خرید روغن، هر دو انگشت سبابه را به دور پیمانه بگذارد تا روغن بیشتری برداشته شود و برعکس در وقت فروختن، آن دو انگشت را درون پیمانه بگذارد تا روغن کمتری داده شود.
هر چه غلام او را از این کار بر حذر می‌داشت مرد توجه نمی‌کرد تا این که روزی هزار خیک روغن خرید و برای فروش آنها را بار کشتی کرد تا در شهر دیگری بفروشد. وقتی کشتی به میان دریا رسید، دری
درباره بر طرف کردن عقد وکالت باید بیان داشت، همانطور که موکل با اذن خود شخصی را مامور انجام کاری از جانب خود می نماید، لذا بنا بر صلاحدید خود خواهد توانست هر زمان شخص وکیل را از سمت خود عزل نماید؛ مگر آنکه این حق را در وکالت اعطایی از خود سلب کرده باشد. از آن طرف همین حق و اختیار برای وکیل نیز وجود خواهد داشت تا هر زمان که بخواهد از سمت خود استعفا دهد؛ مگر آنکه چنین حقی برای وی وجود نداشته باشد.از همین روی باید بیان داشت که علاوه بر این موارد، و
#استراتژی_منابع_انسانی
بهترین کارکنان را همیشه در ذهن داشته باشیم
یکی از متداول‌ترین اشتباهات در میان مدیران و روسا این است که آنها معمولا بهترین و توانمندترین کارکنان خود را مورد توجه قرار نمی‌دهند و عمده‌ توجه روی کارکنان ضعیف و ناکارآمد است. 
آنها به اشتباه تصور می‌کنند که افراد قوی و کارآمد نیازی به توجه ندارند، در حالی‌که هیچ چیز بدتر از این نیست که یک فرد، چه توانمند و چه ضعیف و ناتوان، از سوی رئیس یا مدیر مافوقش مورد بی‌توجهی قرا
شرکت مهندسین مشاور چیست؟
سازمان ها برای رشد و بقای خود در دنیای پر رقابت به روش ها و الگوهای ارزیابی و بهبود عملکرد خود رو آورده اند. شرکت مهندسین مشاوره هم از این قاعده جدا نمی باشند. چون عملکرد آنها به عنوان بخشی از طراحی، تأثیر قابل توجهی در موفقیت پروژه خواهد داشت. این سازمان ها نه تنها برای بقای خود بلکه برای توسعه صنعت ساختشان نیازمند توجه به عملکرد خود خواهند داشت. بر اساس تحقیق های انجام شده در صنعت مهندسین مشاور و مخصوصا در ایران توج
لوستر کریستالی
لوستر کریستالی بخاطر جلوه و درخشش بسیار زیادی که دارد، از بهترین انتخاب ها برای محیط هایی با دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشد. به عبارت دیگر، این نوع لوستر در منازل و محیط های تجاری و اداری با سبک های مختلف کاربرد گسترده ای داشته و از محبوبیت بالای برخوردار است. در ادامه نگاهی به ویژگی های انواع لوستر کریستالی و نکات مهم در خرید آنها خواهیم داشت. با فروشگاه وودوهوم همراه باشید.
لوستر کریستالی چیست؟
به لوستر و آویزهای رشته ای و
روزی یک مرد روحانی با خداوند مکالمه ای داشت: خداوندا! دوست دارم بدانم بهشت و جهنم چه شکلی هستند؟ خداوند او را به سمت دو در هدایت کرد و یکی از آنها را باز کرد، مرد نگاهی به داخل انداخت، درست در وسط اتاق یک میز گرد بزرگ وجود داشت که روی آن یک ظرف خورش بود، که آنقدر بوی خوبی داشت که دهانش آب افتاد. افرادی که دور میز نشسته بودند بسیار لاغر مردنی و مریض حال بودند، به نظر قحطی زده می آمدند، آنها در دست خود قاشق هایی با دسته بسیار بلند داشتند که این دست
تکنیک آرام سازی ذهن 
روزانه به مدت چند دقیقه تمام حرفهاى درون ذهن خود را بنویسید و آنها را بخوانید.تمام گفتگوهای ذهنی خود، تمام شکایتها، همه نگرانی ها و اضطراب ها را بنویسید و سپس بعد از چند روز آنها را بخوانید.
متوجه خواهید شد بسیاری از آنها فقط مسائل سطحی‌ان و اصلا مشکل بزرگی نیستند.
حتما امتحان کنید!با این کار کم کم دست از نشخوار ذهنی برداشته و آرامش بیشتری خواهید داشت.
مطالعات انسانی و حیوانی نشان داده است که تغییرات خاص تحریکی طولانی مدت و سریع در دامنه پاسخ های عصبی باعث انتخاب و استخراج فعالیت های کریستال مرتبط با یادگیری می شود . برای مثال آموزش ها موسیقی وسیع باعث افزایش پاسخ های عصبی به تحریک صوتی می گردد و اینکه چطور مغز این وودی های شنیداری را تجزیه می کند توسط آزمون MMN ایندکس می شود . اینکه چطور تجربه و تغییرات ناشی از آموزش پردازش های عصبی را مدوله می کند تحت آنالیز صحنه شنیداری به تازگی شروع شده ا

دردهایی که باید به آنها توجه داشت

درد قفسه سینه می تواند ناشی از التهاب ریه یا پنومونیا یا یک حمله قلبی باشد

هرکس که عبارت زیان ضروری را ابداع کرده بی تردید راجع به درد فکر کرده است.
هیچ کس درد را نمی خواهد اما این تنها زبان بدن برای بیان این است که چیزی بد در حال اتفاق افتادن است.
شما ممکن است از تنظیمات بدن خود آگاهی داشته و لذا دردهایی که تنها به دلیل حرکتی غلط بروز می کند مثل جابه جا کردن مبلمان و در نتیجه درد کمر و….را از سایر دردها
شخصیت شناسی متولدین تیر 
 تحت هیچ شرایطی فرد متولد تیرماه را دست نیندازید؛ متولدین تیرماه برای دست یابی و رسیدن به خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقت و ابدی هستند. آنها از دریافت گل و هدایای مختلف لذت زیادی می برند؛ به آنها توجه زیادی نشان دهید؛ آنها از اینکه ساعات طولانی را با همسر یا عزیزان شان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد می آیند. آنها عاشق خانه و خانواده شان هستند؛ همیشه تاریخ های مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج یا اول
اگرچه من طرفدار تبلیغات تبلیغاتی “تصاویر” در اینترنت نیستم ، اما طرفداران تبلیغات شخصی یا “هویتی” هستم.دلیل این امر این است که هر مارک ، هر محصولی و هر خدمتی شخصیت مشخصی دارد ، خواه آن را بشناسید یا نه.یکی از راه های خوب برای شروع ضربه زدن به تبلیغات بازاریابی آنلاین ، درجه یا دو درجه دیگر (از نظر پاسخ) این است که شروع به ترکیب شخصیت خود با نمایش های خود کنید.چرا این کار می کند؟با توجه به این واقعیت ساده که اگر بتوانید هویت محصول خود – نه فق
آیا بعد از تزریق بوتاکس ظاهری غیرطبیعی و یخ زده خواهم داشت؟ می­ترسم که نتوانم پیشانی­ام را حرکت دهم.
همه چیز به محل و مقدار تزریق بوتاکس بستگی دارد. برخی دوست دارند پیشانی آنها سرد و غیرعادی باشد. شما باید در مورد اثرات دلخواهتان قبل از تزریق با پزشک خود صحبت کنید. میزان و محل تزریق می­تواند با توجه به خواسته های شما فردی شود.http://WWW.NEGhttp://WWW.NEGARSKIN.IRARSKIN.IR

✅نکته طلایی دوازدهم: احترام گذاشتن به فرزند
⬅️یکى از حقوق فرزند بر پدر و مادر آن است که به او احترام بگذارند و براى او شخصیت قائل شوند. ⬅️باید بدانیم فرزند ما یک انسان است و هر انسانى به شخصیت خویش علاقه‌مند است. او دوست دارد تا دیگران براى او احترام قائل شوند.⬅️پدر و مادر باید از کلمات توهین‌آمیز و خلاف ادب و کارهاى پرخاشگرانه نسبت به فرزندان خود بپرهیزند، زیرا احترام و تکریم به فرزند، از عوامل رشد شخصیت آنان است.⬅️پیامبر اکرم می‌فرم
گرچه شاعر چشمهایی روشن و بیدار داشت 
واژه های روسیاهش خط خطی بسیار داشت 
قصه ی حبل المتینِ دل دروغی بیش نیست 
عشق در دستان بی رحمش طناب دار داشت 
مثل یوسف خواستم از عشق بگریزم ولی 
هر دری را باز کردم پیش رو دیوار داشت
مرگ هم غیرت ندارد ! بی خیالم می شد و ... 
زندگی در برزخی بیهوده استمرار داشت
بینِ این آشفته بازارِ جنون و کشمکش
خاطراتش باز هم اندیشه ی آزار داشت
یادم آمد وقت دل کندن بلاتکلیف بود 
هم مرا می راند ، هم بر ماندنم اصرار داشت 
مثل ماشی

روزی یک مرد روحانی با خداوند مکالمه ای داشت: خداوندا! دوست دارم بدانم بهشت و جهنم چه شکلی هستند؟ خداوند او را به سمت دو در هدایت کرد و یکی از آنها را باز کرد، مرد نگاهی به داخل انداخت، درست در وسط اتاق یک میز گرد بزرگ وجود داشت که روی آن یک ظرف خورش بود، که آنقدر بوی خوبی داشت که دهانش آب افتاد. افرادی که دور میز نشسته بودند بسیار لاغر مردنی و مریض حال بودند، به نظر قحطی زده می آمدند، آنها در دست خود قاشق هایی با دسته بسیار بلند داشتند که این
لوستر مدرن
لوستر مدرن یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع آویز در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد که در چند سال اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. این گروه از لوسترها بخاطر تلفیق زیبایی، نورپردازی مناسب و سادگی و همچنین قیمت مناسب توانسته اند در محیط های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد گسترده ای داشته باشند. با توجه به تنوع بسیار بالا در انواع لوستر مدرن و کارایی و ویژگی های منحصر به فرد هر یک، در ادامه راهنمای جامع درباره آنها خواهیم دا
دیر آمدم... دیر آمدم... در داشت می‌‌سوختهیأت، میان "وای مادر" داشت می‌‌سوختدیوار دم می‌‌داد؛ در بر سینه می‌‌زدمحراب می‌‌نالید؛ منبر داشت می‌‌سوختجانکاه: قرآنی که زیر دست و پا بودجانکاه‌تر: آیات کوثر داشت می‌‌سوختآتش قیامت کرد؛ هیأت کربلا شدباغ خدا یک بار دیگر داشت می‌‌سوختیاد حسین افتادم آن شب آب می‌‌خواستناصر که آب آورد سنگر داشت می‌‌سوختآمد صدای سوت؛ آب از دستش افتادعباس زخمی بود اصغر داشت می‌‌سوختسربند یا زهرای محسن غرق خو
شرکت مهندسین مشاور چیست؟
سازمان ها برای رشد و بقای خود در دنیای پر رقابت به روش ها و الگوهای ارزیابی و بهبود عملکرد خود رو آورده اند. شرکت مهندسین مشاوره هم از این قاعده جدا نمی باشند. چون عملکرد آنها به عنوان بخشی از طراحی، تأثیر قابل توجهی در موفقیت پروژه خواهد داشت. این سازمان ها نه تنها برای بقای خود بلکه برای توسعه صنعت ساختشان نیازمند توجه به عملکرد خود خواهند داشت. بر اساس تحقیق های انجام شده در صنعت مهندسین مشاور و مخصوصا در ایران توج
نجد در زمان شیخ محمد بن عبد الوهاب: شرک همه جای نجد را گرفته بود، مردم با درخت و سنگ و قبور  تبرک می جستند و خرافه پرستی خیلی زیاد بود. و کسی نبود که آنها را از این خرافه باز دارد و شیخ محمد بن عبد الوهاب سعی کرد که آنها را از این بدعات و شرک دور بدارد اما آنها نمی کردند.
رفتن شیخ محمد بن عبد الوهاب برای حج: به قصد حج از عیننه خارج شد و بعد از فراغت با یک عالم بنام عبد الله بن ابراهیم بن سیف در مدینه ملاقات کرد و او  برای ادمه تبلیغ شیخ محمد بن عبد ال
مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: توجه به اصل «شایسته سالاری» سبب تحکیم وحدت و اخوت می شود و این یکی از مهمترین خواسته های مردم از مسئولان است.
به گزارش شریعت نیوز مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی  در خطبه های نماز جمعه این هفته مسجد مکی زاهدان اظهار داشت: مهم آن است که در کشور اصل «شایسته‌سالاری» رعایت شود و از شایستگان اقوام و مذاهب بدون هیچ تفاوت و تبعیضی کار گرفته شود. عقیدۀ ما آن است که حتی باید حقوق غیرمسلما
گذشت زمان، بر آنها که منتظر می‌مانند بسیار کند، 
بر آنها که می‌هراسند بسیار تند، 
بر آنها که زانوی غم در بغل می‌گیرند بسیار طولانی، و بر آنها که به سرخوشی می‌گذرانند بسیار کوتاه است...
اما بر آنها که عشق می‌ورزند، زمان را آغاز و پایانی نیست♥️
ویلیام شکسپیر
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
به سیم و زر چه حاجت بود؟! از این‌ها فراتر داشتپر از خورشید بود آری نگاهی کیمیاگر داشتزنان از بی حجابی‌ها سر تسلیم افکندندولی کنزالحیا از چادر خود تاج بر سر داشتبزرگان عرب را یک به‌ یک دیروز پس میزد که این دوشیزه فکر خواستگاری از پیمبر داشتزمانی که همه خورشید را تکذیب می‌کردندخدیجه چشم‌های مصطفی را خوب باور داشتمیان قوم خود شأن و مقام او فراوان بودولی نزد پیمبر عزتی چندین برابر داشت نماز اولش را با علی پشت پیمبر خواندشکوه این سه تن باهم ه
از کل خاطرات بچگیم ، یک لالایی عجیب تو ذهنم مونده ، لالایی که در اینده هم یقییا خط اول مادرانه های من خواهد بود:مدینه بود و غوغا بود            اسیرِ دیوِ سرما بودمحمد سر زد از مکه               که او خورشیدِ دلها بودخدیجه همسرِ او بود              زنی خندان و خوش خو بودبرای شادی و غم ها               خدیجه یارِ نیکو بودخدا یک دخترِ زیبا                 به آنها داد لا لا لابه اسمِ فاطمه زهرا               امیدِ مادر و باباعلی دامادِ پیغ
تاجری چهار رفیق صمیمی داشت .از میان آنها رفیق چهارم در نزدش از همه محبوب تر بود .تاجر با خریدن هدایای فراوان به او دوستیش را به او اثبات می کرد وبا احترام زیادی با وی رفتار می نمود.او بهترین هرچیز را برای این دوستش کنار می گذاشت.تاجر رفیق سومش راهم دوست داشت چنان که همه جا به داشتن چنین رفیقی افتخار می کرد و همواره اورا به دیگران نشان می داد اما درسی در دلش بود که مبادا این رفیقش اورا ترک کرده و به دنبال دوستی با کسی دیگر برود.⚪️رفیق دوم تاجر خ
نکات مهم در آرایش لب که خانم ها باید توجه کنند
خانم ها هرچه هم خوب آرایش کنند اگر در آرایش لب اشتباه کنند تمام زحمات آنها از بین میرود چون آرایش لب نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارد .پس در موقع آرایش لب باید به این نکات توجه کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
چهارشنبه 13 نوامبر 2019
در پی سخنرانی ترامپ، سهام آسیا معامله پایینی داشت.
جفت پوند/دلارآمریکا در پی داده اشتغال ترکیبی انگلیس، معامله سایدویز داشت.
رزرو بانک نیوزلند برخلاف انتظارات بازار، نرخ بهره را دررقم 1% نگه داشت.
✏️✏️✏️✏️✏️
سهام جهانی شبانه و به دنبال سخنرانی ترامپ در موضوع سیاست تجاری و تداوم ناآرامی ها در هنگ کنگ، معامله پایینی داشت. طی سخنرانی پیش بینی شده دیروز، ترامپ گفت که توافق تجاری «بسته» شد هرچند درصورتیکه چین موافق تو
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، تمام تقوی نژاد در مراسم تحویل این آمبولانس ها اظهار کرد: تاکنون وزارت بهداشت از مجموع این قرارداد، تعداد ۲۳۷ دستگاه آمبولانس تحویل گرفته است. ۶۳ وسیله آمبولانس جدید، نیاز بوسیله طی کردن مراحل اداری توسط دستگاه های نظارتی و گمرک داشت که از همکاری و مساعدت آنها شکر می کنم. تقوی نژاد دنباله داد: بر اساس قرارداد منعقد شده، همکاری ایران خودرو تعهد تامین ۵۰۰ مایه آمبولانس دیگر را دارد که درون همین ز
باتوجه به اینکه بخش بزرگی از سازه های مسکونی، تجاری و ... به صورت فولادی یا همان فلزی است قصد داریم در این پست به طراحی سازه فولادی بپردازیم.
البته با توجه به پروسه طولانی این نوع طراحی میخواهم شما را با انواع سایت های طراحی آشنا کنم.

خب بریم که داشته باشیم بهترین سایت های طراحی سازه فولادی را:

اولین چیزی که توجه منو به عنوان یک مهندس عمران جلب کرد آپارات بود، تعداد زیادی از فیلم های طراحی سازه فولادی در هشتگ طراحی سازه فولادی آپارات قرار
روزی یک مرد ثروتمند، پسر بچه کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند، چقدر فقیر هستند. آن دو یک شبانه روز در خانه محقر یک روستایی مهمان بودند. در راه بازگشت و در پایان سفر، مرد از پسرش پرسید: نظرت در مورد مسافرتمان چه بود؟پسر پاسخ داد: عالی بود پدر! پدر پرسید آیا به زندگی آنها توجه کردی؟پسر پاسخ داد: بله پدر! و پدر پرسید: چه چیزی از این سفر یاد گرفتی؟پسر کمی اندیشید و بعد به آرامی گفت: فهمیدم که ما در خانه یک سگ داریم و آ
در میان هرج و مرج ها ... 
در میان همهمه ها... 
در میان آشوب ها... 
تو باید سکوت کنی، سکوتی از جنس اجبار!
هر بار لب به اعتراض می گشودی، ندایی از سوی آنها بر سرت نهیب می زد:
هیس! تو حق حرف زدن نداری...!
گویی، آنها می پندارند تو انسان نیستی، تو درد نداری، تو زجر نمیکشی، تو، موجودی هستی از جنس سنگ که در میان آنها چشم گشوده و حق اعتراض ندارد...
گاهی اوقات با خود میگویی شاید آنها فولادی آبدیده هستند که طوفان های اطرافت را نسیم و درد هایت را «لوس بازی» می نامد.
چند دوست دوران دانشجویی که پس از فارغ التحصیلی هر یک شغل های مختلفی داشتند و در کار و زندگی خود نیز موفق بودند، پس از مدت ها با هم به دانشگاه سابق شان رفتند تا با استادشان دیداری تازه کنند.
 آنها مشغول صحبت شده بودند و طبق معمول بیشتر حرف هایشان هم شکایت از زندگی بود.استادشان در حین صحبت آنها قهوه آماده می کرد. او قهوه جوش را روی میز گذاشت و از دانشجوها خواست که برای خود قهوه بریزند. روی میز لیوان های متفاوتی قرار داشت; شیشه ای، پلاستیکی، چینی،
شخصیت دیگر خود را بشناس

✍️ زندگی هرکس از گذشته خیلی دور شروع می‌شود. کودکی، دوران نافذ و مهمی است. 
به‌همین دلیل، بخش قابل توجهی از وجود ما را کودک درون کنترل می‌کند.
این کودک در جریان رشد، سرکوب می‌شود، طوری‌که در نوجوانی می‌گوییم: «وقتی بچه بودم، مثل بچه‌ها حرف می‌زدم، مسائل را مثل بچه‌ها می‌فهمیدم و مثل بچه‌ها فکر می‌کردم. اما حالا بزرگ شده‌ام و باید کارهای بچگانه را کنار بگذارم.»
اما باید گوشزد کنم که این حرف‌ها در سطح هشیاری
طلایاب حرفه ایطلایاب حرفه ای نیز مثل سایر کالاهای دیگر می تواند دارای مدل ها و کیفیت های متفاوتی باشد که باید در هنگام انتخاب در خرید به نکاتی توجه داشت.امروزه برای پیدا کردن طلا و دیگر فلزات روش های مختلفی وجود دارد. یکی از تکنولوژی های مختلف طلایابی در سیستم های جدید و به روز روش های رادیویی است که با استفاده از فرکانس های رادیویی می تواند شئ های فلزی مختلفی را در عمق های مختلف پیدا کند. دیگری روش های حرارتی میباشد که با انتقال حرارت انجام
درخت‌ها با توجه به مزایای که برای ما و اکوسیستم دارند از جایگاه ویژه‌ای در سرتاسر جهان برخوردار هستند. امروزه با توجه به برداشت‌های بی‌رویه‌ای که از درختان می‌شود، خطر کمبود آنها روی کره زمین کاملا احساس می‌شود.
تصور کنید زمین بدون درخت تا چه اندازه تحمل میزبانی از ما را خواهد داشت؟ درختان یکی از عوامل مهم در تصفیه کردن هوا، ثبات خاک، اکسیژن سازی و بسیاری دیگر از مزایا برای سلامتی و امنیت ما انسان‌ها و دیگر موجودات زنده روی زمین هستند.
کابینت آشپزخانهکابینت آشپزخانه را برای خریدش به چه نکاتی توجه کنیم؟ برای تهیه کابینت آشپزخانه فاکتورهای متعددی وجود دارد که با توجه به آنها آشپزخانه ای زیباتر خواهیم داشت.
کابینت آشپزخانه
 کابینت آشپزخانه نقش مهمی در زیبایی و چشم نوازی محیط خانه دارد. برای سفارش و خرید کابینت آشپزخانه فاکتورهای مهمی وجود دارد که با توجه به آنها آشپزخانه ای زیباتر خواهید داشت. این متن راهنمای کابینت آشپزخانه و خرید آن است.
کابینت آشپزخانه خود را از چه ج
 پاورپوینت آشنایی با برچسب‌های انرژی

پاورپوینت آماده آشنایی با برچسب‌های انرژی برای رشته برق در 24 اسلاید طراحی شده بخشی از مطالبی که در این پاورپوینت مورد بررسی قرار میگیرد به شرح زیر است:

پاورپوینت شامل تصاویر میباشد 
در حال حاضر ۱۰۰درصد از خانواده های شهری و بیش از ۹۵درصد از خانواده های روستایی از خدمات شبکه برق در کشور استفاده می کنند.
با توجه به افزایش سطح رفاه عمومی و افزایش مشترکین برق و استفاده عموم مردم از وسایل انرژی بر خان
نحوه انجام ازمون به این صورت بود که در یک گوش یک الگوی سه تایی ABA که شامل 21 توالی صدا دار به صورت های LOW , HIGH ارئه میشد و در گوش دیگر نویز برست هر ثانیه ارائه می شود و به شرکت کننده آموزش داده می شود که نویز برست ها را زمانیکه شدت آنها به صورت مداوم افزایش یا کاهش می یابد تشخیص دهند . ده ثانیه به این اختصاص داده می شود که شرکت کننده یاد بگیرد که وقتی سویچ بین فرکانس ها رخ داد توجه را به آنها جلب کنند . هنگامیکه سوییچ ایجاد شد باید بگوید که آیا آنها در
هوتوت کوتوله نوعی خرگوش خانگی است که دارای پوشش خارجی کاملا سفید با دو تیله مشکی است که چشمانش را مشخص می کند. این نوع خرگوش را با القاب دیگری مثل “پا پا”، “بند انگشتی” و “چشم فانتزی” می شناسند. هوتوت کوتوله با ظاهر زیبایی که دارد به سرعت توجه بینندگان را به خود جلب می کند و به نوعی می توان گفت علاوه بر اینکه چشم بینندگان را به سمت خود میکشاند، خود را در قلب آنها جا می کند. اغلب خرگوش های این نژاد کاملا سفید هستند ولی برخی از آنها یک پوشش بار
با توجه به اتفاقات اخیر و تجربه موفق تصویب طرح افزایش قیمت بنزین همراه با سهمیه بندی آن در جلسه سران قوا یک پیشنهاد برای تغییر قانون اساسی داشتم که به استحضار می رساند:

1- ساختار فعلی مجلس شورای اسلامی ملغی اعلام شده و در ساختار جدید فقط یک نماینده که عنوان ریاست قوه مقننه را خواهد داشت انتخاب شود و به عنوان نماینده قوه مقننه در جلسات مجلس شورای اسلامی سران قوا شرکت کند.
2- نهاد جدیدی با نام مجلس شورای اسلامی سران قوا تشکیل شود و اعضای آن را ت
.
مرام‌نامه‌ی کسانی که دنباله‌روی کورکورانه‌ی رسانه‌ها نیستند (مصرف‌کنندگان سنجش‌گر خبرها):
 فریب‌دادن کسانی که خبرها را سنجشگرانه مصرف می‌کنند دشوار است زیرا:
• آنها جهان‌نگری‌ها و منظرهای دیگر را نیز بررسی می‌کنند و یاد می‌گیرند که چگونه رویدادها را از چند دیدگاه‌ها تفسیر کنند.
• سعی می‌کنند برای فهمیدن و کسب بینش به چند منبع فکری و اطلاعاتی مراجعه کنند، نه فقط به رسانه‌های همگانی.
• یاد می‌گیرند که چگونه دیدگاه‌های نهفته د

هنوز در عظمت و خلقت افرینش و دنیای امروز ما افرادی وجود دارند که در شناخت خداوند تردید می کنند . 
دونفر در بین راه بعنوان مسافر سوار کردم آنها هنوز سوار نشده بودند باهم در جدال صحبت بودند .
در مورد ادیان شعرا عرفان و خدای یکتا بحث می کردند . یکی از آنها خداوند را قبول نمی داشت .
حتی در مورد روزه و نماز هم اعتقادی نداشت و اقرار می داشت روزه گرفتن برای انسان ضرر دارد  دوستش سعی می کرد متقاعدش کند که به هیچ راهی راضی نمی شد اشعاری از خیام  را عنو

هنوز در عظمت و خلقت افرینش و دنیای امروز ما افرادی وجود دارند که در شناخت خداوند تردید می کنند . 
دونفر در بین راه بعنوان مسافر سوار کردم آنها هنوز سوار نشده بودند باهم در جدال صحبت بودند .
در مورد ادیان شعرا عرفان و خدای یکتا بحث می کردند . یکی از آنها خداوند را قبول نمی داشت .
حتی در مورد روزه و نماز هم اعتقادی نداشت و اقرار می داشت روزه گرفتن برای انسان ضرر دارد  دوستش سعی می کرد متقاعدش کند که به هیچ راهی راضی نمی شد اشعاری از خیام  را عنو
هیچ تردیدی نیست که سبزیجات، منبع فوق العاده سالم مواد مغذی و ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن هستند؛ اما آیا پخت سبزیجات باعث از بین رفتن ارزش غذایی آنها می شود؟

مانند هر ماده غذایی دیگری، راه های مختلف برای خوردن سبزیجات وجود دارند: خام، بخار پز، پخته یا حتی سرخ شده؛ اما باید توجه داشت که برخی روش های پخت، باعث از بین رفتن ارزش غذایی سبزیجات می شوند.

بهترین روش مصرف سبزیجات
باید توجه داشت که حفظ ارزش غذایی سبزیجات به دو عامل: نوع سبزیجات
یکی از این راه‌ها شکل صورت آدم‌ها است. از روی شکل صورت نه تنها می‌توانید شخصیت آدم‌ها را بشناسید، بلکه حتی می‌توانید نگاه آنها را به زندگی درک‌کنید.
۱. صورت لوزی-شکل
اگر استخوان‌های گونه‌ی شما عریض‌ترین بخش صورت‌تان است، و پیشانی و چانه‌تان کم‌کم باریک می‌شود، یک صورت لوزی شکل دارید.
آدم‌هایی که صورت لوزی دارند به طور کلی منظم هستند و به جزییات توجه زیادی دارند. آنها مهارت‌های ارتباطی خوب و اعتماد به نفس بالا دارند، و تحت کنترل مو
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که سیاست داشت، ابهت داشت، تدبیر داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
دختر دانش آموزی صورتی زشت داشت . دندان هایی نامتناسب با گونه هایش ،موهای کم پشت و رنگ چهره ای تیره .روز اولی که به مدرسه جدیدی آمد ، هیچ دختری حاضر نبود کنار او بنشیند .
نقطه مقابل او دختر زیبارو و پولداری بود که مورد توجه همه قرار داشت .او در همان روز اول مقابل تازه وارد ایستاد و از او پرسید :میدونی زشت ترین
ادامه مطلب
موزه مردم شناسی و اقامتگاه بوم گردی محتشم آب پخش با حضور مردم و مسئولین افتتاح شد.
به گزارش سفیر جنوب؛شامگاه یک شنبه،موزه مردم شناسی و اقامتگاه بوم گردی محتشم با حضور مردم و مسئولان در شهر آب پخش افتتاح شد.
دکتر عبدالله رضایی از اساتید برجسته ادبیات عامیانه استان بوشهر در این مراسم با اشاره اهمیت پرداختن به پیشینیان اظهار داشت:توجه به رسومات گذشتگان و برجسته کردن آنها برای آشنایی با آئین ها و فرهنگ پیشینیان سبب آشنایی نسل جوان با تاریخ گذش
قالیشویی در گلشهر
قالیشویی در گلشهر | هزینه های قالیشویی همواره یکی از دغدغه های مشتریان بوده است که به آن توجه زیادی میکنند. یک قالیشویی در گلشهر همواره باید بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه کند تا آنها به سراغ قالیشویی های دیگر نروند. ساکنین این منطقه از این بابت می تواند خیالشان راحت باشد! چرا که اغلب قالیشویی های این منطقه همواره در جهت رفاه حال مشتریان فعالیت می کنند و بهترین قیمت ها را برای ارائه خدمات به آنان در نظر می گیرند.

بر
نسل جدید، بیش از تاکید بر وسیله، بر هدف متمرکز است. آنها به نتایج نگاه می‌کنند نه اقدامات. روش موفقیت شما برای آنها چندان مهم نیست. آنها باید به هر بهایی موفق شوند. چنین نگرشی برای نسل‌های پیشین قابل‌قبول نیست و نتیجه آن، گاهی تضاد و اختلاف ارزشی و اخلاقی است. با توجه به این تفاوت‌ها، رهبران و مدیران ارشد سازمان‌ها باید راه‌هایی موثر برای مدیریت پیدا کنند. آنها باید متوجه باشند که به زودی، نسبت کارکنان نسل جدید از بقیه کارکنان بیشتر می‌ش
این رسم اون قدر زیباست
گرامی داشت بزرگان
گرامی داشت سالخورده ها
گرامی داشت فامیل و اقوام
که حیفه کمرنگ بشه
...
بعد یک سال زندگی تند و سریع که هیچ کدوم از ما وقتی نداریم برای هم
دو هفته ای رو کنار هم جمع می شویم و این قطار تندروی زندگی از حرکت نگه داشته میشه
از خرید برگشته بودیم و داشتم روسری ام را در می آوردم در عالم خودم بودم که گفت: مریم غضروف بینی‌ات هم خیلی نازک است. اول نفهمیدم که منظورش چیست؟ غضروف بینی من چرا الان مهم شده است. قبل از اینکه سول کنم خودش تکمیل کرد که پوستت خیلی نازک است. توی ماشین که نشسته بودیم غضروف بینی‌ات هم از تابش آفتاب قرمز شده بود. خنده‌ام گرفت. هیچ وقت فکر نمیکردم قرمز شدن غضروف بینی من در آفتاب توجه کسی را به خودش جلب کند. حتی توجه خودم را تا به حال جلب نکرده بود.  ام
بعد از شهادت امام حسین(ع)، بسیاری از کوفیان بودند که از کرده خود پشیمان شدند. آنها دست به قیامی زدند که قیام توابین نام گرفت. یکی از مهم‌ترین اهداف این قیام انتقام از قاتلان امام حسین(ع) بود تا بدین وسیله، اشتباهی را که مرتکب شده بودند جبران کنند، هر چند در این راه کشته شوند.در مورد پذیرش توبه آنها؛ هم ما و هم خود آنها اقرار داشته‌اند که در واقعه کربلا می‌توانستند عملکرد بهتری داشته باشند. در سمت دیگر، توبه کردن آنها نیز نقل اخبار و گفتارها ا
تکنیک آرام سازی ذهن 
روزانه به مدت چند دقیقه تمام حرفهاى درون ذهن خود را بنویسید و آنها را بخوانید.تمام گفتگوهای ذهنی خود، تمام شکایتها، همه نگرانی ها و اضطراب ها را بنویسید و سپس بعد از چند روز آنها را بخوانید.
متوجه خواهید شد بسیاری از آنها فقط مسائل سطحی‌ان و اصلا مشکل بزرگی نیستند.
حتما امتحان کنید!با این کار کم کم دست از نشخوار ذهنی برداشته و آرامش بیشتری خواهید داشت.
لوستر مدرن یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع آویز در صنعت دکوراسیون داخلی می باشد که در چند سال اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است. این گروه از لوسترها بخاطر تلفیق زیبایی، نورپردازی مناسب و سادگی و همچنین قیمت مناسب توانسته اند در محیط های مسکونی، اداری و تجاری کاربرد گسترده ای داشته باشند. با توجه به تنوع بسیار بالا در انواع لوستر مدرن و کارایی و ویژگی های منحصر به فرد هر یک، در ادامه راهنمای جامع درباره آنها خواهیم داشت.

لوستر
اگر گلی وجود داشت که صلح هدیه می کرد....اگر دختری وجود داشت که آتش به پا می کرد....اگر پسری وجود داشت که خاطره اش از جنس جنگ بود....اگر سرزمینی همه اینها را با هم داشت، و اگر جنگ و صلح به آرامش برسند...اگر سرنوشتی وجود داشت که خالق، و در عین حال مخلوق همه چیز بود...اگر شش نفر به پا خیزند...و یک فائقه برگزیده شود...آنگاه:به پایان آید این دفتر، حکایت همچنان باقیست.زندگی هرگز نمی میرد، اگر چه امروزش فانیست.
--*-*-*-*-*-*-*-*-*
این چند خط مقدمه ای بود بر بچه عزیزم، ا
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
اطلاعات فنی سیم بکسل ها شامل مشخصه های بسیار فنی و دقیقی چون ساختار، سایز، متریال، تنسایل، استاندارد تولید، آبکاری، روکش و بافت دارند. بنابراین انتخاب سیم بکسل مناسب یک امر کاملا مهندسی بوده و به بالا بردن امنیت و طول عمر بالاتر آنها کمک می کند. چند فاکتور بسیار مهم وجود دارند که هر یک به نحوی در انتخاب چند مشخصه از مشخصات بالا کمک می کنند. اولین فاکتوری که در انتخاب سیم بکسل مورد توجه قرار می گیرد کاربرد آن است. با توجه به نوع کاربرد می توان
بسم الله توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
تندرستیخاک، گیاه، حیوان، انسان و سیاره همگی به مثابه یک پیکره یگانه هستند و می‌بایست سلامتی همگی آنها مورد توجه باشد. تندرستی افراد و جوامع از سلامتی اکوسیستم‌ها جدا نیست.

اکولوژیکشاورزی ارگانیک مبتنی بر حیات چرخه های زیستی و سیستمهای اکولوژیکی است. باید با آنها همکاری کنیم، از آنها بیاموزیم و یاریگر پایداریشان باشیم.

دادگریکشاورزی ارگانیک براساس روابطی که با توجه به محیط زیست مشترک و فرصت‌های زیستن، تضمین کننده دادگری (عدالت) باش
مدل موها و شینیون موها نقش بسزایی در زیبایی اجمالی چهره ما خواهد داشت.
مدل شنیون نیز مانند میکاپ باید با توجه به چهره انجام بشه، با مدل مو نیز میتوان عیوبی از چهره رو بر طرف کرد، شنیون عروس نیز در این مجموعه به صورت کاملا حرفه ای انجام میشه، با توجه به سلیقه و چهره مشتری همه مدل شنیون انجام میشه.
رسوب بر یا دیسکلـــــــــــــــــر

در صنایع بزرگ به دلیل استفاده از تجهیزات، دستگاه های متعدد و پیشرفته که غالبا برای امر خنک سازی آنها از آب استفاده می کنند، وجود همیشگی آب در سیستم لوله کشی تاسیسات با گذشت زمان باعث ایجاد رسوب در تاسیسات شده. 
این امر قطعا به تجهیزات آسیب جدی وارد می کند و باعث می شود که کارایی دستگاه ها بشدت کم شود. از آنجایی که دسترسی به داخل آنها امکان پذیر نیست و باید بصورت دوره ای رسوب زدایی انجام شود. 
از این جهت ان
بسم الله الرحمن الرحیم توجه توجهبه زودی در این مکان یک پست میروید . پ.ن : گفتم هر روز قدم رنجه میکنید و تشریف میارید از اینجا رد میشید دست خالی نرید و در جریان باشید که قراره در آینده نزدیک با چی مواجه بشید پ.ن دوم: صرفا جهت خالی نبودن عریضه
برای تامین و افزایش امنیت هاست می بایست یک ساختار دو طرفه از سمت کاربر و شرکت هاستینگ برقرار باشد. به این معنی که امنیت هاست تابع نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ است. برای اینکه بتوان بهترین شرایط را برقرار کرد می بایست به مجموعه فاکتورهای دخیل در این موضوع توجه داشت و آنها را فرا گرفت. در این مطلب مجموعه عواملی که در افزایش امنیت هاست نقش داشته و موجب تامین امنیت آن می شود اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب
امروز نمی خوام خیلی بنویسم
تمام توجه ام قبل از جواب به درک سوالیه که میگه:
چطور این همه اصرار در جوامع مدنی وجود داره 
که ثابت قدم باشیم، در حالی که هیچ چیز ثابت نمیمونه؟
چطور میشه انتظار داشت در جهانی مملو از تضاد همیشه
یکسان عمل کرد؟
چی شد که ثبات رفتاری این همه ارزشمند شد؟
در خالی که هیچ دو موقعیتی تو زندگی یکسان نیست
و نمیتونه عکس العمل یکسانی هم انتظار داشت؟
شاید این سوالا شروع باز تعریفی دیگه باشه !!

پاراگرافی از کتاب "چرا ملت‌ها شکست می‌خورند" که برام جالب بود:
وقایع مرتبط با "قانون سیاه" نشان می‌دهد که انقلاب شکوهمند 1688 موجب حاکمیت قانون شده بود و این دیدگاه در انگلستان و بریتانیا غلبه داشت. فرادستان بسیار بیشتر از آنچه خود تصور می‌کردند محدود شده بودند. باید توجه داشت که حاکمیت قانون امری متفاوت از "حکومت از طریق قانون" است. حتی اگر ویگ‌ها می‌توانستند قانونی بی‌رحمانه و سرکوب‌گرانه برای رفع موانعی که مردم عامی ایجاد می‌کردند از
روز موعود رسید بالاخره شنبه بیستم بهمن ماه سال ۹۷ خورشیدی رسید
روزی که قرار بود از خانواده جدا شوم و به شهر دیگر بروم
روز زیبایی بود،در آن عشق جریان داشت،دوستی جریان داشت،محبت جریان داشت،اشک شوق در اشک دلتنگی در آمیخت و در آن دیدم که خدا جریان داشت
ادامه مطلب
فشار فروش همچنان در بازار وجود دارد. در آخرین روز کاری هفته گذشته، اگرچه شاخص کل با رشد حدود 600 واحدی همراه بود، اما شاخص کل هم وزن، ریزش 2127 واحدی را تجربه کرد. یعنی فشار فروش همچنان بر روی سهام کوچک است. با نگاهی به کلیت بازار، در صورتیکه شاخص کل را ملاک و معیار قرار دهیم، این شاخص همچنان مستعد رشد است. چراکه با توجه به P/E تحلیلی برخی شرکت های بزرگ مخصوصا در گروه پالایشی و پتروشیمی، هنوز بسیاری از شرکت ها، توجیه خرید دارند. اما در شرکت های کوچک
مواد مغذی مورد نیاز تغذیه اسب
تغذیه اسب با توجه به شرایط بدنی و گوارشی او مشخص می شود. با توجه به ویژگی های خاص بدنی او مقدار مواد معدنی، ویتامین، فیبر، پروتئین، آب و غیره در نظر گرفته می شود. این حجم از مواد غذایی براساس وزن اسب می باشد. آب بخش اصلی تغذیه اسب است. در این مورد باید دقت داشت بیش از اندازه از مواد غذایی مختلفی به اسب داده نشود این موضوع نه تنها برای رژیم غذایی اسب خوب نیست بلکه موجب ناراحتی های گوارشی می شود.
انرژی بدن اسب از طریق
برخی از افراد یکی در دست و عده ‌ای دیگر بسته ‌ای در جیب دارند. هیچ گونه منعی برای مصرف آن در سطح شهر وجود ندارد. تا همین چند سال گذشته، مشاهده چنین صحنه ‌ای در جامعه تعجب برانگیز و تابو بود و قبح اجتماعی داشت، امّا این روز‌ها به ویژه در روز‌های سرد و بارانی بیشتر شاهد این عمل توسط دختران هستیم. وقتی پای صحبت شان می ‌نشینم از نداشتن تفریح و سرگرمی، داشتن لذت و آرامش ناشی از مصرف آن، کاهش استرس و اضطراب و یک عادت به عنوان دلایل استفاده از آن می
داستان دست سازها سالها بود که برای من حضور داشت با توجه به این که هنرهای تجسمی ارثه ای بود که من در اون فعالیت داشتم و در ضمینه های مختلفی فعالیت کرده بودم ، 
حفظ ارتباط انسان امروزی با محصولاتی که با دستانش میتونه تولید کنه و روح دمیده در آن آثار و چرخه تاثیر تولیدات دست ساز بر کیفیت زندگی افراد به ویژه زنان  سر آغاز پروژه های هند کرفت بود . 
طراحی کارگاه هایی که دست سازه هایی ساده در آن آموزش داده میشد و هدف توجه به ارتباط دست و ذهن و ارتباط
افراد چاق می بینند ... خیلی دور!تحقیقات اخیر نشان داده است که افراد دارای اضافه وزن ، مسافتهایی را بیشتر از حد واقعی می بینند. خودتان را با یک کوله پشتی 15 کیلوگرم فکر کنید. مراحلی که برای صعود به آن نیاز دارید اکنون دشوارتر به نظر می رسند.
همسرتایم
بنابراین کارآزمایی هایی با افراد چاق وجود داشت که از آنها خواسته شد توپ های تنیس را در مسافت زیادی پرتاب کنند یا هدفشان قرار دادن توپ گلف در سوراخ باشد. وقتی هدف بزرگتر بود ، در مقایسه با افراد با وزن
مرد تروتمند
روزی یک مرد ثروتمند، پسر بچه کوچکش را به ده برد تا به او نشان دهد مردمی که در آنجا زندگی می کنند، چقدر فقیر هستند.

آن دو یک شبانه روز در خانه محقر یک روستایی مهمان بودند. در راه بازگشت و در پایان سفر، مرد از پسرش پرسید: نظرت در مورد مسافرتمان چه بود؟پسر پاسخ داد:
عالی بود پدر! پدر پرسید آیا به زندگی آنها توجه کردی؟پسر پاسخ داد: بله پدر! و پدر پرسید: چه چیزی از این سفر یاد گرفتی؟پسر کمی اندیشید و بعد به آرامی گفت: فهمیدم که ما در خانه
دریافت

چهار لاکپشت کودک که توسط یک ماده‌ی سمی به نام جهش‌زا یا موتاژن، جهش
یافته شدند. آنها به کمک یک جهش یافته‌ی دیگر که دوست آنها محسوب می‌شد و
«استاد اسپلینتر» نام داشت، در زمینه‌ی هنرهای رزمی مثل نینجوتسو آموزش
دیدند. از آنجایی که
ادامه مطلب
معرفی خصوصیات عشقی و ازدواج مردان اردیبهشتی بپردازیم و زنان با خصوصیات اخلاقی مورد علاقه آنان برای ازدواج را معرفی کنیم. با ما همراه باشیدبسیار صادق و صمیمی هستند، ولی نباید توقع ابراز بیش از حد احساسات از آنها داشت. رفتار آنها تا مدتی با شما به یک صورت خواهد بود و تا زمانی که قلباً احساس نکنند
ادامه مطلب
وقتی بحث رابطه_عاطفی در میان باشد، بعضی ها را نمی شود به این راحتی ها خوشحال کرد، انتظارشان زیاد است،  راحت راضی نمی شوند، هرچیزی ممکن است بهشان بربخورد، زود می رنجند و قهر می کنند و انگار هرکاری برایشان انجام بدهی درنهایت باز بدهکار هستی.
❌این افراد احتمالا در تله محرومیت_عاطفی گیر افتاده اند.  شاید بیشتر درکشان کنیم اگر بدانیم که در کودکی در حق آنها اجحاف شده و از توجه، محبت و حمایت محروم بوده اند. این بچه ها را لوس نکرده اند و عزیزدردانه
عوارض نوروفیدبک و بایوفیدبک : هر روش درمانی بسته به میزان و کیفیت دخالتی که در بدن انسان شکل می دهد.
میزانی از عوارض جانبی را به همراه خواهد داشت. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت فوق العاده می باشد.
توجه به این است که نسبت برد و باخت در روش درمانی مزبور قابل قبول باشد. هر چه روش های درمانی تهاجمی تر باشند.
و میزان دخالت آنها در عملکرد طبیعی بدن بیشتر باشد، عوارض بیشتری را در پی خواهند داشت.
برای مثال اعمال جراحی که با برداشتن قسمتی از اعضای بدن هم
عوارض نوروفیدبک و بایوفیدبک : هر روش درمانی بسته به میزان و کیفیت دخالتی که در بدن انسان شکل می دهد.
میزانی از عوارض جانبی را به همراه خواهد داشت. نکته ای که در اینجا حائز اهمیت فوق العاده می باشد.
توجه به این است که نسبت برد و باخت در روش درمانی مزبور قابل قبول باشد. هر چه روش های درمانی تهاجمی تر باشند.
و میزان دخالت آنها در عملکرد طبیعی بدن بیشتر باشد، عوارض بیشتری را در پی خواهند داشت.
برای مثال اعمال جراحی که با برداشتن قسمتی از اعضای بدن هم
در این قسمت میخواهم یک سری راهکار معرفی کنم برای کاهش حواس پرتی دانش آموزان در کلاس درس:
معلم باید تا زمانی که کودکان به او توجه نکرده‌اند درس رو شروع نکند و به تک تک دانش آموزان توجه کاملی داشته باشد.
روی نیکمت دانش آموز وسائل غیر ضروری وجود نداشته باشد.
سعی کنید فعالیت ها را مرحله به مرحله انجام دهید.
وقتی کودک توجه می کند می توانید از پاداش های مادی  و معنوی استفاده کنید و این رفتار را در او تقویت کنید.
محیط کلاس باید استاندارد و عاری از هرگ
خب سلام مجدد دوستان ، عذر خواهی می کنم برای فعال نبودنم در این مدت، امیدوارم که کرونایی نشده باشید.
دوستان وظیفه خودم میدونم که از این وبلاگ به عنوان بستر مناسبی برای فرهنگ سازی استفاده کنم چرا که یکی از شعار های خوب ما این است که هیج وقت تسلیم نشو! شاید کرونا و مشکلات اقتصادی ای که به همراه داشت برای ما درس عبرتی بشه که هیچ وقت به سرمایه ای که داریم دل نبندیم و مانند درختی توی کویر نشویم چرا که دیگر زنده نیستیم، کرونا یکی از چیزهایی که به ما گ
نام ماهی : آروانا – Arowana نام علمی :Osteoglossidae خانواده : زبان استخوانی - Osteoglossidae خلق و خو :خشن و محاجم شرایط نگهداری : سختدمای آب : 26 تا 30 درجه سانتیگراد پی اچ : 5.5 الی 7 سختی آب : 0 - هر چه به صفر نزدیک تر ، بهتر خوراک : غذای زنده و غذای شرکتی حداقل سایز آکواریوم : 150 لیتر

حتما تا کنون شکل خواص این ماهی زیبا شما را متحیر کرده است ! می توان گفت این ماهی شباهت بسیاری به گونه های اولیه ماهیان جهان دارد . آنها دارای بدنی کشیده همراه با فلس های بزرگ و زیب
✨نتیجه افکار منفی؛
اندیشه های منفی گاهی در غالب بیماری ، استرس و افسردگی هایی شدید در بدن شما نمود پیدا میکند، گاهی نمیتوان جلوی ورودی های منفی را گرفت،
شما نمیتوانید مانع مشکلات جامعه شوید.شما نمی توانید جلوی اخبار منفی رادیو و تلویزیون را بگیرید.شما نمی توانید جلوی رکود بازار را بگیرد.
اما میتوانید نسبت به آنها بیتفاوت باشید و وقتی به ذهن شما ورود پیدا می کنند اجازه ماندن را به آنها ندهید، ورودی های منفی همیشه هستند اما تا بر آنها تمرکز
انسان تشکیل شده از دو قسمت روح وجسم است و وظیفه دارد که به آنها رسیدگی کند 
انسان با ورزش کردن به تقویت جسم خود کمک می کند هر فرد با توجه به شرایط جنسی و وزنی ورزش مناسب خود را انتخاب می کند اگر در ورزش کردن به شرایط آن دقت نکنیم شاید منجر به مرگ و یا صدمه ی جسمی شود
برای رشد و تربیت روح ( که یکی دیگر از قسمت های بدن می باشد ) مطالعه کتاب پیشنهاد می شود 
هرفرد باید با توجه به وضعیت روحی ، جنسی وسنی خود کتاب ها را خریداری کنند گاهی اگر در انتخاب کتا
انسان تشکیل شده از دو قسمت روح وجسم است و وظیفه دارد که به آنها رسیدگی کند 
انسان با ورزش کردن به تقویت جسم خود کمک می کند هر فرد با توجه به شرایط جنسی و وزنی ورزش مناسب خود را انتخاب می کند اگر در ورزش کردن به شرایط آن دقت نکنیم شاید منجر به مرگ و یا صدمه ی جسمی شود
برای رشد و تربیت روح ( که یکی دیگر از قسمت های بدن می باشد ) مطالعه کتاب پیشنهاد می شود 
هرفرد باید با توجه به وضعیت روحی ، جنسی وسنی خود کتاب ها را خریداری کنند گاهی اگر در انتخاب کتا

کوتاه قامتان انسان هایی هستند باهوش و زرنگ ، مردان و زنان کوتاه قامت بسیار سخت کوش هستند ولی با توجه به فیزیک بدنی آن ها ، مردم آن ها را قبول ندارند و یک از مشکلات کوتاه قامتان عدم توانایی در استفاده  از سایر خدمات شهری مثل اتوبوس ها دکمه های آسانسور و عابربانک ها و ...  . آنها در ایجاد گروه های اجتماعی هم دچار مشکل هستند و مسولان کمک آن چه نانی به آن ها نکردند . و هیچ ارگانی نیست که به آنها کمک کند .

انجمن کوتاه قامتان
شهر هوشمند مفهومی است که چند سال است بسیار شنیده می شود. هدف از این ایده، استفاده از ظرفیت های اینترنت و فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت یک شهر یا یک منطقه شهری است.مهمترین اهداف ایجاد شهرهای هوشمند انجام کارها در سریعترین زمان و ارائه خدمات مناسب به شهروندان و همچنین جلوگیری از اتلاف سرمایه و انرژی است.
در دهه های اخیر و با توجه به افزایش جمعیت و همچنین تمایل به مصرف گرایی، حجم زباله های تولیدی بسیار بیشتر شده است که مدیریت آنها از دغدغ
سوال و دغدغه بسیاری از افراد این است: تمرکز ندارم.
بسیاری از افراد وقتی متوجه می شوند که این کلمه را می شنوند.
آنها فکر می کنند تمرکز صرفا در مورد تحصیل و مطالعه است.
اما واقعیت متفاوت است.
علل کمبود تمرکزهنگامی که کمبود تمرکز وجود دارد، مشکلات مختلفی وجود خواهد داشت.برای مثال، ناتوانی در مدیریت زمان، بی حواسی، عدم توجه به دیگران.عوامل مزاحم در کار، سطح بالای بار ذهنی.و معمولا احساس ناامیدی برای تکمیل کار به طور کامل و منظم.این مشکلات در طول
چهار دانشجو که به خودشان اعتماد کامل داشتند یک هفته قبل از امتحان پایان ترم به مسافرت رفتند و با دوستان خود در شهر دیگر حسابی به خوشگذرانی پرداختند.
اما وقتی به شهر خود برگشتند متوجه شدند که در مورد تاریخ امتحان اشتباه کرده اند و به جای سه شنبه، امتحان دوشنبه صبح بوده است.بنابراین تصمیم گرفتند استاد خود را پیدا کنند و علت جا ماندن از امتحان را برای او توضیح دهند.
 آنها به استاد گفتند: « ما به شهر دیگری رفته بودیم که در راه برگشت لاستیک خودروم
بهترین راهکارها برای مقابله با استرس
روشهای زیادی در علم روانشناسی برای مقابله با استرس و اضطراب وجود دارند که بواسطه آنها می توان استرس و اضطراب را از بین برد. اما با توجه به تجربیاتی که در طول سالها فعالیت بدست آورده ایم تکنیک Relaxation یا روش آرامش بخشی بهترین روش برای از بین بردن استرس و اضطراب است. استفاده از این روش و به طبع آن رسیدن به حالت آرامش مزایای بسیاری دارد که بخشی از آنها عبارتند از:
از بین رفتن تپش قلب و برقراری ریتم منظم در تپش ق
شهادت امام صادق علیه السلام  تسلیت باد 
چه شد که در افق چشم خود شقایق داشت
مدینه ای که شب پیش، صبح صادق داشت

اگرچه شمس وجودش به سمت مغرب رفت
هزار قله ی پر نور در مشارق داشت

چه با شکوه، غم خود به دل نهان می کرد
چه شِکوه ها که از ان فرقه ی منافق داشت
به غیر داغ محرم، گلی زباغ نچید
چقدر روضه ی گودال در دقایق داشت
خلیل بود ولی آتشش سلام نشد
همان که در نفسش عطری از حدائق داشت
هزار طائفه آمد هزار مکتب رفت
و ماند شیعه که "قال الامام صادق" داشت
شهید را
مشاور پرورش شترمرغ

در صورت استفاده از جو  در جیره نشخوارکنندگان ، میزان کم (حدودا10 درصد )  از آن بدون آنکه تخمیر شود  می توان  از شکمبه عبور  نماید . از نظر کیفی ، جو مثل تمام غلات از کیفیت پروتئین متوسطی برخوردار بوده  و به ویژه از نظر  اسید آمینه لیزین  محدودیت  و یا کمبود دارد.
 جو جهت  تکمیل  علوفه ها مناسب بوده اما در این مورد و بویژه در مورد دانه هایی که عمل آوری  می شوند باید به تعادل مواد معدنی  و ویتامین  جیره توجه نمود .
 جو بطور
برای اینکه در برنامه ریزی برای  آینده بازاریابی محتوا شرکت خود موفق عمل کنید. پنج یا هفت نفر از آنها را در تیم مجازی برند خود استخدام کنید.
آنها را برای برند خود به طور مدام آموزش دهید. به جلسات شرکت دعوتشان کنید. آخرین محصولات خود را با آنها به اشتراک بگذارید، به آنها اجازه دهید با مدیران شما دیدار کنند.
حقوق و دستمزد پایه را به آنها پرداخت کنید، تا آنها دائما در مورد چگونگی و نحوه بیان داستان برند شما به صورت آنلاین فکر کنند.
به آنها بگویید ک

یکی از راهکارهای مهی که برای افزایش امنیت منازل میتوان از آنها استفاده کرد، هوشمند سازی منزل است، همانطور که در مقاله های قبلی گفتیم یکی از ارکان هوشمند سازی، استفاده از قفل هوشمند است. با استفاده قفلهایی که توسط برندهای معتبر ارائه میشود میتوان امنیت خانه  و محل کار را تا حد زیادی افزایش داد.
این قفل ها انواع مختلفی دارند، از انواع آنها میتوان به قفل رمزی، قفل اثر انگشت و قفل کارتی اشاره داشت. زمانی که از این نوع استفاده میکنید دیگر نیاز

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها